Wyniki VI Bukowego Krosu Górskiego – 22 marca 2015

 

Bukowy Kros Gorski im. Jerzego Kortza-22 marca 2015

Miejsce

Nr zawodnika

Czas

Nazwisko i imię

Punkty

Uwagi

1

138

39’45”

Jurkowski Tomasz

1

 

2

137

40’39”

Westfal Jacek

2

 

3

032

41’21”

Kowalczyk Waldemar

3

 

4

037

42’08”

Żywicki Janusz

4

 

5

089

43’55”

Pluta Grzegorz

5

 

6

035

44’01”

Jabłoński Tomasz

6

 

7

78

44’09”

Drobczyński Bartosz

7

 

8

93

44’21”

Hendzel Miłosz

8

 

9

76

45’21”

Mielczarek Michał

9

 

10

125

45’45”

Kmiecik Tomasz

10

 

11

107

45’55”

Jankowski Piotr

11

 

12

54

46’13”

Kłyszejko Paweł

12

 

13

28

47’26”

Adamczak Krzysztof

13

 

14

148

47’30”

Żmuda Dariusz

14

 

15

147

47’46”

Wasilewski Marcin

15

 

16

114

48’18”

Szymanowski Karol

16

 

17

125 ?

48’44”29

Konikowski Daniel

17

 

18

20

48’44”82

Sosin Tomasz

18

 

19

127

49’00’

Dudziak Mateusz

19

 

20

57

49’24”

Murawska Wioletta

1

 

21

5

49’38”

Ochota Jerzy

21

 

22

005

49’43”

Kaczmarczyk Stanisław

22

 

23

25

50’06”

Pruszanow Marcin

23

 

24

47

50’14”

Janiszewski Mieczysław

24

 

25

119

50’44”

Nadkański Andrzej

25

 

26

29

50’59”

Bartnik Jarosław

26

 

27

4

51’06”

Wiśniewski Czesław

27

 

28

70

52’16”

Szarmach Dariusz

28

 

29

112

52’47”

Ambroży Mariusz

29

 

30

19

53’28”

Dziewierski Jacek

30

 

31

65

53’52”

Walczak Agnieszka

2

 

32

139

54’39”

 

32

 

33

40

54’57”

Gumienny Andrzej

33

 

34

136

55’45”

Rybicki Janusz

34

 

35

17

56’25”

Jabłoński Michał

35

 

36

59

56’58”

Biełowiec Adrianna

3

 

37

31

57’34”

Giec Anna

4

 

38

73

57’34”

Adamczuk Feliks

38

 

39

68

1h00’10”

Świrta Małgorzata

5

 

40

30

1h06’04”

Chojnowski Wojciech

40

 

41

72

1h06’05”

Sztenger Barbara

6

 

42

23

1h08’20”

Majdan Helena

7

 

43

133

1h08’23”

Strzelec Konrad

43

 

 

Bieg w kategorii SP

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

Klub

Punkty

 

1

Markowski Tomasz

74

 

1

 

2

Żak Tomasz

74

 

2

 

3

Ambroży Michał

74

 

3

 

4

Kozłowski Kamil

74

 

4

 

5

?

 

 

 

 

6

Rybiński Albert

74

 

6

 

7

Kłyszejko Filip

74

 

7

 

8

Sikora Jakub

28

 

8

 

9

?

 

 

 

 

10

Ostaszewski Bartek

74

Orka

10

 

11

Zając Radek

74

 

11

 

12

Dawidowski Bartek

74

 

12

 

13

Ostaszewski Tomek

74

Orka

13

 

14

Zając Arek

74

 

14

 

 

 

Pomagają nam

Urzad Miasta Szczecin
Szczecin
CKS
LepszyProjekt
Prawobrzeże
Spondylus
Water Planet
Aktywuj Siebie
Fit Test Laboratorium badań sportowców
 Fizjoterapia na kółkach