Wyniki II Bukowego Krosu Górskiego im. Jerzego Kortza z dnia 13.12. 2014

 

Bieg główny:

Miejsce

Nr startowy

Nazwisko i Imię

Czas

Punkty

Uwagi

 

191

Juszczyk Krzysztof

39,42

 1.

 

 

33

Sobieski Dariusz

39,56

 2.

 

 

081

Łangowski Mateusz

40,35

 3.

 

 

019

Weryk Sebastian

41,17

 4.

 

 

17

Koplewicz Robert

41,56

 5.

 

 

32

Kowalczyk Waldemar

42,07

 6.

 

 

24

Przybysz Adrian

43,00

 7.

 

 

051

Stefaniak Łukasz

43,17

 8.

 

 

066

Błoniarz Mirosław

43,30

 9.

 

 

54

Kłyszejko Paweł

43,57

 10.

 

 

041

Kamiński Łukasz

45,25

 11.

 

 

078

Drobczyński Bartosz

46,01

 12.

 

 

021

Wołowicz Wojtek

46,05

 13.

 

 

 

Jachnik Kamil

 

 14.

Brak numeru

 

014

Śliwa Wojciech

47,21

 15.

 

 

125

Kmiecik Tomasz

47,28

 16.

 

 

35

Jabłoński Tomasz

47,48

 17.

 

 

56

Ćwirko Piotr

47,49

 18.

 

 

129

Głuski Michał

47,50

 19.

 

 

046

Kosmaczewski Ryszard

48,23

 20.

 

 

057

Murawska Wioleta

49,24

1

 

 

047

Janiszewski Mieczysław

49,54

22

 

 

5

Ochota Jerzy

50,34

23

 

 

192

Bednarek Jacek

50,36

24

 

 

025

Pruszanow Marcin

51,43

25

 

 

04

Wiśniewski Czesław

52,20

26

 

 

114

Szymanowski Karol

52,44

27

 

 

075

Szeliński Adam

52,47

28

 

 

059

Biełowiec Adrianna

54,45

2

 

 

065

Walczak Agnieszka

54,53

3

 

 

064

Białowolska Marzena

54,53,1

4

 

 

28

Paizert Krzysztof

55,03

32

 

 

073

Adamczuk Feliks

55,05

33

 

 

31

Giec Anna

55,20

5

 

 

18

Rydzyńska Sandra

56,47

6

 

 

8

Soroka Jarosław

56,49

36

 

 

15

Rozwałka-Paizert Renata

56,57

7

 

 

068

Świrta Małgorzata

59,16

8

 

 

049

Korzeb Zenon

1h04’

39

 

 

023

Majdan Helena

1h05’

9

 

 

16

Soroka Ewa

1h05’1”

10

 

 

9

Jastrzębski Marcin

1h11’

42

 

 

Wyniki biegu uczniów SP:

Miejsce

Nr startowy

Nazwisko i Imię

Czas

Punkty

Uwagi

 

72

Markowski Tomasz

 

 1.

SP-74

 

58

Żak Tomasz

 

 2.

SP-74

 

63

Kosowski Kamil

 

 3.

SP-74

 

67

Watras Stanisław

 

 4.

SP-74

 

108

Zajączkowski Robert

 

 5.

SP-74

 

56

Małecki Mikołaj

 

 6.

SP-74

 

1

Wilczewski Jakub

 

 7.

ORKA

 

36

Wilczewska Inez

 

1

ORKA

 

34

Mądrzak Miłosz

 

9

ORKA

 

129

Filocha Julia

 

2

ORKA

 

62

Papierz Kacper

 

11

SP-74

 

48

Zając Radosław

 

12

 

 

114

Kondracki Mateusz

 

13

ORKA

 

61

Papierz Agata

 

3

SP-74

 

113

Neuman Hubert

 

15

ORKA

 

110

Ostaszewski Bartek

 

16

SP-74

 

200

Śliwa Jan

 

17

 

 

60

Dorna Jakub

 

18

SP-74

 

75

Pogorzelski Jakub

 

19

ORKA

 

76

Kamiński Franciszek

 

20

SP-74

 

50

Zając Arkadiusz

 

21

 

 

125

Stefaniak Wiktoria

 

4

ORKA

 

20

Majewska Aleksandra

 

5

ORKA

 

74

Marcinkowska Wiktoria

 

6

SP-59

 

86

Pablak Filip

 

00.

ORKA

 

Pomagają nam

Urzad Miasta Szczecin
Szczecin
CKS
LepszyProjekt
Prawobrzeże
Spondylus
Water Planet
Aktywuj Siebie
Fit Test Laboratorium badań sportowców
 Fizjoterapia na kółkach