Wyniki cyklu Biegów Kortza 2014/2015

 

Bieg główny

Nr startowy

Nazwisko i imię

Rok

ur.

I

 

II

 

III

IV

V

VI

VII

VIII

Suma

Miejsce
w kat.

122

Barszczewska Katarzyna

 

0

0

0

7

-

-

-

0

 

 

 

Jachnik Kamil

 

0

14

-

-

-

-

-

0

 

 

37

Wybicki Janusz

 

0

0

0

3

0

0

0

0

 

 

55

Zięba Stanisław

1944

22

0

45

0

0

0

0

0

 

 

49

Korzeb Zenon

1949

33

39

0

-

-

-

-

0

 

 

16

Soroka Ewa

1949

0

10

0

0

0

0

-

0

 

 

136

Rybicki Janusz

1950

0

0

0

0

33

34

-

13

 

 

4

Wiśniewski Czesław

1951

20

26

31

24

20

27

15

17

96

M-5 2

23

Majdan Helena

1952

6

9

7

9

3

7

-

0

32

K-5 1

5

Ochota Jerzy

1952

9

23

19

19

0

21

-

16

84

M-5 1

22

Wiśniewski Marian

1954

19

0

44

0

29

0

0

0

 

 

119

Nadkański Andrzej

1955

0

0

0

33

0

25

-

0

 

 

20

Sosin Tomasz

1955

0

0

0

0

0

18

9

0

 

 

40

Gumienny Andrzej

1957

28

0

47

35

-

33

16

0

159

M-4 4

97

Adamczak Krzysztof

1958

0

0

24

-

-

13

-

0

 

 

005

Kaczmarczyk Stanisław

1958

0

0

0

0

0

22

14

0

 

 

102

Szymańska Anna

1958

0

0

6

0

0

0

-

0

 

 

69

Lisicki Jan

1959

23

0

0

-

-

-

-

0

 

 

47

Janiszewski Mieczysław

1960

21

22

29

-

-

24

11

0

107

M-4 3

96

Jasiczek Roman

1960

0

0

14

-

-

-

-

0

 

 

30

Nuszkiewicz Krzysztof

1961

0

0

0

0

0

0

13

14

 

 

68

Świrta Małgorzata

1962

4

8

0

8

0

5

3

6

 

K-4 1

144

Urbańczyk Marek

1962

0

0

30

0

0

0

-

0

 

 

35

Jabłoński Tomasz

1963

13

17

13

8

-

6

8

7

42

M-4 2

89

Pluta Grzegorz

1963

0

0

11

5

4

5

4

4

22

M-4 1

17

Kopcewicz Robert

1966

0

5

4

1

1

-

-

1

12

M-3 1

118

Religa Dariusz

1966

0

0

34

25

0

0

-

20

 

 

100

Kliczka Kamil

1968

0

0

6

-

-

-

-

0

 

 

117

Kurlej Mariusz

1968

0

0

25

26

28

-

-

0

 

 

37

Żywicki Janusz

1968

16

0

5

0

0

4

1

3

29

M-3 3

143

Ceniuch Sylwester

1969

0

0

0

21

-

-

-

0

 

 

31

Giec Anna

1969

0

5

4

4

-

4

2

5

19

K-3 2

134

Jastrzębski Leszek

1969

0

0

0

0

10

-

21

9

 

 

57

Murawska Wioleta

1969

1

1

0

2

0

1

-

1

6

K-3 1

28

Żmuda Dariusz

1969

0

0

0

0

0

14

0

0

 

 

73

Adamczuk Feliks

1971

30

33

42

-

36

38

19

27

145

M-3 4

32

Kowalczyk Waldemar

1971

12

6

7

2

-

3

2

2

15

M-3 2

80

Orian Piotr

1971

4

0

0

0

0

0

-

0

 

 

106

Reihnold-Kurlej Anna

1971

0

0

0

6

0

0

-

3

 

 

129

Rutkowski Witold

1971

0

0

0

0

23

0

-

0

 

 

116

Swendrowska Iwona

1971

0

0

1

0

0

0

-

0

 

 


Dalsza część tabeli

Nr startowy

Nazwisko i imię

Rok

ur.

I

 

II

 

III

IV

V

VI

VII

VIII

Suma

Miejsce
w kat.

75

Szeliński Adam

1972

24

28

35

0

24

0

-

0

 

 

11

Młynarczyk Krzysztof

1973

0

0

0

0

0

0

12

0

 

 

15

Rozwałka-Paizert Renata

1973

0

7

0

0

0

0

-

0

 

 

137

Westfal Jacek

1973

0

0

0

0

0

2

0

0

 

 

112

Ambroży Mariusz

1974

0

0

41

34

25

29

-

0

 

 

98

Orłowski Jacek

1974

0

0

18

15

0

0

0

0

 

 

70

Szarmach Dariusz

1974

14

0

0

31

0

28

-

22

 

 

14

Śliwa Wojciech

1974

0

15

15

12

0

0

-

0

 

 

29

Bartnik Jarosław

1975

10

0

16

-

-

26

10

0

 

 

66

Błoniarz Mirosław

1975

15

9

-

-

-

-

-

0

 

 

101

Goździewski Hubert

1975

0

0

27

-

-

-

-

0

 

 

107

Jankowski Piotr

1975

0

0

0

0

9

11

-

0

 

 

191

Juszczyk Krzysztof

1975

0

1

-

-

-

-

-

0

 

 

125

Kmiecik Tomasz

1975

0

16

0

11

11

10

-

0

 

 

146

Kroehnke Artur

1975

0

0

0

0

17

-

-

0

 

 

95

Mielnik Grzegorz

1975

0

0

23

13

0

0

0

0

 

 

54

Kłyszejko Paweł

1976

7

10

8

-

3

12

5

0

33

M-2 3

81

Łangowski Mateusz

1976

0

3

0

-

-

-

-

0

 

 

28

Paizert Krzysztof

1976

0

32

0

0

0

0

0

0

 

 

25

Pruszanow Marcin

1976

18

25

36

28

21

23

-

18

105

M-2 6

126

Radliński Łukasz

1976

0

0

0

14

-

-

-

0

 

 

141

Surdacki Piotr

1976

0

0

26

0

0

0

-

0

 

 

92

Wołoszyn Konrad

1976

0

0

17

6

0

0

0

0

 

 

79

Gonciarz Radosław

1977

26

0

40

36

30

-

-

0

 

 

115

Grzelak Ryszard

1977

0

0

0

0

16

-

-

11

 

 

120

Małkiewicz Mariusz

1977

0

0

20

-

-

-

-

0

 

 

104

Szymczyszyn Lidia

1977

0

0

0

5

0

0

-

4

 

 

147

Wasilewski Marcin

1977

0

0

0

0

19

15

-

0

 

 

192

Bednarek Jacek

1978

0

24

-

-

-

-

-

0

 

 

64

Białowolska Marzena

1978

2

4

2

-

-

-

-

0

 

 

121

Maślanka Krystian

1978

0

0

50

-

-

-

-

0

 

 

51

Stefaniak Łukasz

1978

3

8

9

4

2

0

-

5

22

M-2 1

72

Sztegner Barbara

1978

0

0

0

0

0

6

0

0

 

 

65

Walczak Agnieszka

1978

3

3

3

3

1

2

-

2

11

K-2 1

138

Jurkowski Tomasz

1979

0

0

0

0

0

1

0

0

 

 

109

Dziewierski Jacek

1980

0

0

0

27

-

30

-

0

 

 

111

Janeczek Arkadiusz

1980

0

0

0

0

0

0

0

19

 

 

130

Jaskuła Marcin

1980

0

0

0

0

31

-

-

0

 

 

9

Jastrzębski Marcin

1980

0

42

-

-

-

-

-

0

 

 

41

Kamiński Łukasz

1980

35

11

10

-

-

-

-

0

 

 

 

Ostatnia część tabeli

Nr startowy

Nazwisko i imię

Rok

ur.

I

 

II

 

III

IV

V

VI

VII

VIII

Suma

Miejsce
w kat.

 

Konikowski Daniel

1980

0

0

0

0

0

17

0

0

 

 

105

Plewik Dariusz

1980

0

0

0

7

0

0

0

6

 

 

8

Soroka Jarosław

1980

0

36

0

0

0

0

-

0

 

 

135

Bodys Marek

1981

0

0

0

0

27

-

-

0

 

 

33

Saniewski Dariusz

1981

0

2

1

0

0

0

-

0

 

 

59

Biełowiec Adrianna

1982

5

2

5

-

-

3

-

0

 

 

78

Drobczyński Bartosz

1982

17

12

12

9

6

7

7

8

37

M-2 4

124

Maliszak Artur

1982

0

0

0

22

-

-

-

0

 

 

77,139

Mielczarek Michał

1982

1

0

0

30

5

9

6

10

31

M-2 2

114

Szymanowski Karol

1982

0

27

28

23

12

16

-

12

90

M-2 5

19

Weryk Sebastian

1982

0

4

0

0

0

0

0

0

 

 

145

Figiel Rafał

1983

0

0

0

0

37

-

-

0

 

 

93

Hendzel Miłosz

1983

0

0

0

0

7

8

-

0

 

 

99

Sadło Adrian

1983

0

0

39

0

0

0

-

0

 

 

56

Ćwirko Piotr

1984

0

18

-

-

-

-

-

0

 

 

140

Kucharski Jarosław

1984

0

0

32

-

18

-

-

0

 

 

12

Andrzejczak Monika

1985

0

0

0

0

0

0

1

0

 

 

123

Drobczyński Wojciech

1985

0

0

0

29

-

-

-

23

 

 

132

Krzesińska Magdalena

1986

0

0

0

0

2

-

-

0

 

 

71

Stefaniak Michał

1986

5

8

0

0

0

0

-

0

 

 

131

Trimborn Maximilian

1986

0

0

0

0

32

0

-

0

 

 

38

Augustyn Dariusz

1987

29

0

-

-

-

-

-

0

 

 

30

Chojnowski Wojciech

1987

0

0

0

0

0

40

0

0

 

 

127

Dudziak Mateusz

1987

0

0

0

0

0

19

0

0

 

 

82

Janas Kacper

1987

0

0

0

18

-

-

-

0

 

 

21

Wołowicz Wojciech

1987

2

13

0

10

8

0

0

0

 

 

17

Jabłoński Michał

1988

0

0

0

0

0

35

0

21

 

 

46

Kosmaczewski Ryszard

1989

11

20

22

16

-

-

-

0

 

 

133

Strzelec Konrad

1989

0

0

0

0

34

43

-

0

 

 

139

Kustra Adam

1990

0

0

0

??

0

0

0

0

 

 

129

Głuski Michał

1992

0

19

-

-

-

-

-

0

 

 

128

Połoń Łukasz

1992

0

0

0

0

35

0

-

0

 

 

83

Rycak Bartosz

1993

0

0

3

0

0

0

-

0

 

 

24

Przybysz Adrian

1997

6

7

2

0

0

0

-

0

 

 

18

Rydzyńska Sandra

1998

0

6

0

0

0

0

-

0

 

 



Biegi w kategorii dzieci

 

Ambroży Michał

2003

0

0

2

 

 

3

 

 

 

 

 

Bartyga Aleksandra

2003

0

0

1

2

 

 

 

 

 

 

15

Dawidowski Radosław

2002

9

0

 

 

 

12

 

6

 

 

 

Dąbrowski Mateusz

2003

0

0

7

13

10

 

11

8

49

7

60

Dorna Jakub

2004

10

18

 

 

 

 

12

 

 

 

129

Filocha Julia

2003

0

2

 

1

1

 

 

 

 

 

76

Kamiński Franciszek

2003

0

20

 

 

 

 

 

 

 

 

114

Kondracki Mateusz

2004

0

13

 

8

 

 

 

 

 

 

8

Kosowski Dominik

2006

5

0

 

9

8

 

5

3

30

4

63

Kosowski Kamil

2003

2

3

3

3

3

 

2

 

13

3

20

Majewska Aleksandra

2003

0

5

 

 

 

 

 

 

 

 

56

Małecki Mikołaj

2004

4

6

-

-

-

-

4

4

 

 

74

Marcinkowska Wiktoria

2004

0

6

 

 

 

 

 

 

 

 

72

Markowski Tomasz

2003

1

1

1

1

1

1

1

1

5

1

34

Mądrzak Miłosz

2004

0

9

 

 

6

 

 

 

 

 

113

Neumann Hubert

2004

0

15

8

 

 

 

6

 

 

 

110

Ostaszewski Bartek

2005

0

16

9

7

12

10

8

 

46

6

 

Ostaszewski Tomasz

2007

0

0

14

14

13

13

10

 

110

9

86

Pablak Filip

2001

0

0

 

 

 

 

 

 

 

 

61

Papierz Agata

2004

0

3

 

 

 

 

 

 

 

 

62

Papierz Kacper

2002

7

11

 

 

 

 

 

 

 

 

75

Pogorzelski Kamil

2004

0

19

 

 

 

 

 

 

 

 

125

Stefaniak Wiktoria

2003

0

4

2

3

 

 

 

 

 

 

9

Szałkowski Adam

2003

3

0

 

 

 

 

 

 

 

 

200

Śliwa Jan

2003

0

17

 

 

 

 

9

5

 

 

67

Watras Stanisław

2003

0

4

 

 

 

 

 

 

 

 

36

Wilczewska Inez

2002

0

1

 

 

2

 

 

 

 

 

1

Wilczewski Jakub

2006

0

7

6

5

7

 

 

 

 

 

50

Zając Arkadiusz

2008

11

21

11

15

 

14

13

7

56

6

48

Zając Radosław

2006

6

12

10

10

9

11

7

 

48

5

108

Zajączkowski Robert

2002

0

5

5

 

 

 

 

 

 

 

58

Żak Tomasz

2003

8

2

4

2

2

2

-

2

10

2

 

Mądrzak Miłosz

 

0

0

0

4

 

 

 

 

 

 

 

Szołkowski Adam

 

0

0

0

0

11

 

 

 

 

 

 

Kozłowski Kamil

 

0

0

0

0

0

4

 

 

 

 

 

Rybiński Albert

 

0

0

0

0

0

6

 

 

 

 

 

Kłyszejko Filip

2007

0

0

0

0

0

7

 

 

 

 

 

Sikora Jakub

2004

0

0

0

0

0

8

 

 

 

 

 

Synak Jaś

2006

0

0

0

0

0

0

3

 

 

 

Pomagają nam

Urzad Miasta Szczecin
Szczecin
CKS
LepszyProjekt
Prawobrzeże
Spondylus
Water Planet
Aktywuj Siebie
Fit Test Laboratorium badań sportowców
 Fizjoterapia na kółkach